Kábel C-TECH HDMI 1.4, M/ M, 1m

Prepojovací kábel HDMI spcifikace 1.4 (kompatibilný s HDMI 2.0) ethernetový kanál; Špecifikácia HDMI 1.40 pridávajú do HDMI kábla dátový, Fast Ethernetový (100Mbit / s) kanál pre vysokorýchlostné obojsmernú komunikáciu. To umožňuje zariadenie s internetovým pripojením a HDMI zdieľať pripojenie k ... viac
Objednávací kód: 2100808775
Kód výrobcu: CB-HDMI4-1
Výrobca: C-TECH
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: ext.sklad
Cena bez DPH: 1,48 €
Cena s DPH: 1,78 €
Porovnanie Obľúbené

Prepojovací kábel HDMI spcifikace 1.4 (kompatibilný s HDMI 2.0)

ethernetový kanál
Špecifikácia HDMI 1.40 pridávajú do HDMI kábla dátový, Fast Ethernetový (100Mbit / s) kanál pre vysokorýchlostné obojsmernú komunikáciu. To umožňuje zariadenie s internetovým pripojením a HDMI zdieľať pripojenie k internetu s inými HDMI zariadeniami. Taktiež povoľuje zdieľanie obsahu medzi niekoľkými HDMI zariadeniami. Všetko bez nutnosti ďalšieho oddeleného Ethernetového kábla.

Kanál pre spätnú komunikáciu
Nové špecifikácie pridávajú kanál pre spätnú komunikáciu. Ten má na starosti obojstranný dátový prenos zvuku. Povoľuje HDTV posielať audio stream do A / V receivera cez HDMI kábel, čím redukuje počet potrebných káblov.

3D cez HDMI
Špecifikácie štandardu 2.0 definujú rozdelenie dátového toku na dva stereo kanály pri rozlíšení až 1080p (1920x1080) pre použitie v domácich stereo 3D systémoch.

Podpora pre rozlíšenie 4K x 2K
Nové špecifikácie umožňujú podporu až štvornásobného high-definition (HD) rozlíšenie (4x 1080p) používaného v moderných domácich kinách.

Systém pripojenia v automobiloch
Špecifikácia kábla navrhnutého pre použitie v automobiloch. Definuje základy pre rozvod HD obsahu po zariadeniach vo vozidle (multifunkčné konzola v stredovom paneli, panely zabudované v sedačkách a pod.).

High-Definition digitálne audio / video kábel rozhrania Multimedia Interface (HDMI)
Podporuje HDMI Ethernet Channel 100 Mbps funkciu (HEC)
Podporuje Audio Return Channel technology (Harc)

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Barva Černá
Verze datového rozhraní HDMI 1.4
Konektory
HDMI Standard A (M) 2